Reklama
reklama

Od splavu v Břeclavi odvezli strážníci do útulku stafordšírského teriéra

Možná poučen literaturou svých pánů se v pátek vydal hledat svou fenčí „Viktorku u splavu“ mladý pes stafordšírského teriéra. Skončil v městském útulku, kde si ho jeho majitelé mohou vyzvednout.

Za tlumeného svitu k úplňku se blížící luny využil nepozornosti svých majitelů a vyšel si pes sám na výpravu k břeclavskému splavu. Ačkoli po Viktorčině zpěvu tam nebylo ani hlesu ani slechu, hučící voda a kdejaká vodní žoužel stafordširského psího teenagera zabavila také a to řádně. A zatímco čtyřnohý dorostenec u splavu vyváděl, lidé z okolí přivolali strážníky. Jejich přítomnost mu sice udělala čáru přes rozpočet v jeho plánech, proti výletu v hlídkovém vozidle však také nic nenamítal.

"Jelikož neměl tetování, čip ani psí známku a protože se o něj nikdo u městských policistů nezajímal, zajel si psí jinoch na pobytovou exkurzi za dalšími fenkami a psy do městského útulku," konstatoval mluvčí břeclavských strážníků Zdeněk Novák.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře