Reklama
reklama

Od splavu v Břeclavi odvezli strážníci do útulku stafordšírského teriéra

Možná poučen literaturou svých pánů se v pátek vydal hledat svou fenčí „Viktorku u splavu“ mladý pes stafordšírského teriéra. Skončil v městském útulku, kde si ho jeho majitelé mohou vyzvednout.

Za tlumeného svitu k úplňku se blížící luny využil nepozornosti svých majitelů a vyšel si pes sám na výpravu k břeclavskému splavu. Ačkoli po Viktorčině zpěvu tam nebylo ani hlesu ani slechu, hučící voda a kdejaká vodní žoužel stafordširského psího teenagera zabavila také a to řádně. A zatímco čtyřnohý dorostenec u splavu vyváděl, lidé z okolí přivolali strážníky. Jejich přítomnost mu sice udělala čáru přes rozpočet v jeho plánech, proti výletu v hlídkovém vozidle však také nic nenamítal.

"Jelikož neměl tetování, čip ani psí známku a protože se o něj nikdo u městských policistů nezajímal, zajel si psí jinoch na pobytovou exkurzi za dalšími fenkami a psy do městského útulku," konstatoval mluvčí břeclavských strážníků Zdeněk Novák.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře