Reklama
reklama

Neznámý pachatel přestřihl dráty

Břeclavští kriminalisté rozplétají v těchto dnech případ, který se stal poblíž železničního uzlu v Břeclavi. Neznámý tam pachatel přesekl dráty k zabezpečovacímu zařízení, ale žádné si neodnesl.

V místech v blízkosti přednádraží měl v úmyslu zmocnit se kabelů, které vedou k zabezpečovacímu zařízení. Podařilo se mu tři přeseknout. Byly volně položené u krajní koleje a v místech, kde ústí do země, je značně poškodil. Ovšem z kolejiště žádný kabel neodvezl.

"I když ke krádeži nedošlo, poškozené kabely způsobily narušení zabezpečovacího systému," popsala mluvčí policie Kamila Haraštová. Vzniklá škoda se dostala na částku přes sedm a půl tisíce korun. V současné době je událost v šetření. Policisté vyhodnocují veškeré poznatky a věří, že na základě operativního šetření se případ posune k zdárnému konci v objasnění.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře