Reklama
reklama

Nepořádek na sídlišti v Břeclavi. Někdo se potřeboval zbavit staré ložnice

Břeclavští strážníci pátrají po autorech nepořádku, který se objevil v okolí jednoho z domů na sídlišti Na Valtické. Evidentně se tam totiž někdo zbavil staré ložnice.

Rozlámané manželské postele, poházené čalounění i noční stolky někdo „odložil“ u kontejnerů na plasty a sklo v okolí domu Na Valtické 83, tedy u posledního domu sídliště. „Městská policie Břeclav přivítá informace o původci tohoto nepořádku v okolí domu. Informace je možné zaslat na e-mail příslušného okrskáře, petr.uher@breclav.eu,“ uvedl mluvčí strážníků Zdeněk Novák.

Pokud se strážníkům za pomoci veřejnosti podaří původce nepořádku vypátrat, v blokovém řízení by dotyčný mohl dostat na místě pokutu do 1 tisíce korun. Ve správním řízení mu hrozí pokuta až do 50 tisíc korun. Jde totiž o přestupek proti veřejnému pořádku. Lenost zajet se starým nábytkem do sběrného dvora se tak může hodně prodražit.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře