Reklama
reklama

Nedaleko rybníku Včelínek na Břeclavsku se utopil muž, policie žádá o pomoc

Ve čtvrtek po jedenácté zavolal kolemjdoucí na břeclavskou policii, že vidí v odlehčeném rameni Dyje lidské tělo. Strážníci hned na místo vyrazili a utonulého muže vytáhli. Jeho totožnost ale doposud neznají, a tak prosí občany o spolupráci.

„Při vytažení utonulého  policisté zjistili, že měřil  kolem sto osmdesáti centimetrů a byl štíhlé postavy. Měl tmavé vlasy, které byly na bocích prošedivělé,“ popsala mluvčí policie Kamila Haraštová. „Na sobě měl oblečené hnědé kalhoty s růžovým páskem, károvanou modrobílou košili a obuté měl hnědé kotníkové boty,“ dodala.

Během ohledání těla vyšlo najevo, že má kromě jizvy po operaci slepého střeva také větší jizvu po operaci ramenního kloubu. Že by muže do vody někdo shodil, policisté vyloučili. K neštěstí došlo pravděpodobně ve středu večer, nebo ve čtvrtek ráno. Pokud by čtenář o utonulém věděl víc, ať zavolá na tísňovou linku 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře