Reklama
reklama

Na brusle i do haly. Zimní stadion v Břeclavi se opět otevřel

Sezona na ledě sice skončila, milovníci bruslí ale nemusí zoufat. Pokud teď chtějí vyrazit na těch kolečkových, mohou i na zimní stadion do Břeclavi. Místo ledové plochy je totiž až do konce června přístupný umělý povrch nové generace. Zadarmo.

„Od začátku května máme na ploše povrch, který kromě hokejistů v přípravě může využívat i veřejnost. A to navíc zadarmo. Téměř každý týden až do konce června vyhradíme vždy pár hodin především o víkendu bruslařům, kteří se chtějí buď naučit bruslit na příjemném povrchu, nebo jim nevyhovuje terén venku,“ prozradil ředitel příspěvkové organizace Tereze Pavel Švandelka.

Například o uplynulém víkendu, kdy v neděli venku vydatně pršelo, zavítalo na stadion několik nadšenců, kteří během otevírací doby najeli mnohdy několik kilometrů. Ti, kteří by si chtěli na stadionu zahrát hokej, mají možnost si plochu pronajmout. A to za 400 korun za hodinu.

„Povrch je v majetku města a vyzkouší si jej při své hokejové přípravě i hokejbalová reprezentace. Na konci června by totiž do Břeclavi na soustředění měli přijet hráči do šestnácti, osmnácti a dvaceti let,“ doplnil Švandelka.

Tento týden bude na zimním stadionu pro veřejnost otevřeno v sobotu od 16 do 17.30 hodin, v neděli pak od 14 do 15.30 hodin a od 16 do 17.30 hodin. Rozpis najdou zájemci na stránkách www.tereza-breclav.cz v sekci zimní stadion.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře