Reklama
reklama

Na brusle i do haly. Zimní stadion v Břeclavi se opět otevřel

Sezona na ledě sice skončila, milovníci bruslí ale nemusí zoufat. Pokud teď chtějí vyrazit na těch kolečkových, mohou i na zimní stadion do Břeclavi. Místo ledové plochy je totiž až do konce června přístupný umělý povrch nové generace. Zadarmo.

„Od začátku května máme na ploše povrch, který kromě hokejistů v přípravě může využívat i veřejnost. A to navíc zadarmo. Téměř každý týden až do konce června vyhradíme vždy pár hodin především o víkendu bruslařům, kteří se chtějí buď naučit bruslit na příjemném povrchu, nebo jim nevyhovuje terén venku,“ prozradil ředitel příspěvkové organizace Tereze Pavel Švandelka.

Například o uplynulém víkendu, kdy v neděli venku vydatně pršelo, zavítalo na stadion několik nadšenců, kteří během otevírací doby najeli mnohdy několik kilometrů. Ti, kteří by si chtěli na stadionu zahrát hokej, mají možnost si plochu pronajmout. A to za 400 korun za hodinu.

„Povrch je v majetku města a vyzkouší si jej při své hokejové přípravě i hokejbalová reprezentace. Na konci června by totiž do Břeclavi na soustředění měli přijet hráči do šestnácti, osmnácti a dvaceti let,“ doplnil Švandelka.

Tento týden bude na zimním stadionu pro veřejnost otevřeno v sobotu od 16 do 17.30 hodin, v neděli pak od 14 do 15.30 hodin a od 16 do 17.30 hodin. Rozpis najdou zájemci na stránkách www.tereza-breclav.cz v sekci zimní stadion.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vítězný návrh Foto: KAM
Zklidnění dopravy, více zeleně, míst pro odpočinek a volný čas. I taková by mohlo v budoucnu vypadat historické Staré Brno. Porota ocenila nejlepší návrhy v ideové soutěži na proměnu Mendlova náměstí...
26.09.2018 - 05:00
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
Komentáře