Reklama
reklama

Na brusle i do haly. Zimní stadion v Břeclavi se opět otevřel

Sezona na ledě sice skončila, milovníci bruslí ale nemusí zoufat. Pokud teď chtějí vyrazit na těch kolečkových, mohou i na zimní stadion do Břeclavi. Místo ledové plochy je totiž až do konce června přístupný umělý povrch nové generace. Zadarmo.

„Od začátku května máme na ploše povrch, který kromě hokejistů v přípravě může využívat i veřejnost. A to navíc zadarmo. Téměř každý týden až do konce června vyhradíme vždy pár hodin především o víkendu bruslařům, kteří se chtějí buď naučit bruslit na příjemném povrchu, nebo jim nevyhovuje terén venku,“ prozradil ředitel příspěvkové organizace Tereze Pavel Švandelka.

Například o uplynulém víkendu, kdy v neděli venku vydatně pršelo, zavítalo na stadion několik nadšenců, kteří během otevírací doby najeli mnohdy několik kilometrů. Ti, kteří by si chtěli na stadionu zahrát hokej, mají možnost si plochu pronajmout. A to za 400 korun za hodinu.

„Povrch je v majetku města a vyzkouší si jej při své hokejové přípravě i hokejbalová reprezentace. Na konci června by totiž do Břeclavi na soustředění měli přijet hráči do šestnácti, osmnácti a dvaceti let,“ doplnil Švandelka.

Tento týden bude na zimním stadionu pro veřejnost otevřeno v sobotu od 16 do 17.30 hodin, v neděli pak od 14 do 15.30 hodin a od 16 do 17.30 hodin. Rozpis najdou zájemci na stránkách www.tereza-breclav.cz v sekci zimní stadion.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře