Reklama
reklama

Muž udělal díru v plotě. Prý chtěl udělat radost psovi a vyvenčit ho

Muže, který prostříhal plot zahrady u domu v Lednické ulici, zadrželi v uplynulých dnech strážníci městské policie. Pětatřicetiletého Břeclavana hlídka dopadla jen několik minut poté, co se jim od majitele domu podařilo získat popis pachatele.

Díru do plotu vystříhal muž za bílého dne, asi dvě hodiny po poledni. Důvod, kterým strážníkům své počínání vysvětlil, byl trochu kuriózní. Uvedl totiž, že za plotem viděl psa a dostal nápad, že mu udělá radost a vyvenčího ho. Pes však příliš pochopené pro mužův úmysl neměl. Jakmile se samozvaný zájemce o venčení pustil do stříhání díry v plotě, začalo zvíře štěkat a upozornilo tak na vetřelce své majitele. Muž pak vzal namísto psa na vycházku nohy na ramena a pokusil se utéct. Po vypátrání předali strážníci svérázného Břeclavana k dalšímu řešení republikové policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře