Reklama
reklama

Muž udělal díru v plotě. Prý chtěl udělat radost psovi a vyvenčit ho

Muže, který prostříhal plot zahrady u domu v Lednické ulici, zadrželi v uplynulých dnech strážníci městské policie. Pětatřicetiletého Břeclavana hlídka dopadla jen několik minut poté, co se jim od majitele domu podařilo získat popis pachatele.

Díru do plotu vystříhal muž za bílého dne, asi dvě hodiny po poledni. Důvod, kterým strážníkům své počínání vysvětlil, byl trochu kuriózní. Uvedl totiž, že za plotem viděl psa a dostal nápad, že mu udělá radost a vyvenčího ho. Pes však příliš pochopené pro mužův úmysl neměl. Jakmile se samozvaný zájemce o venčení pustil do stříhání díry v plotě, začalo zvíře štěkat a upozornilo tak na vetřelce své majitele. Muž pak vzal namísto psa na vycházku nohy na ramena a pokusil se utéct. Po vypátrání předali strážníci svérázného Břeclavana k dalšímu řešení republikové policii.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Komentáře