Reklama
reklama

Muž nakupoval na internetu. Místo telefonu dostal v balíčku dvě brambory

Další internetový podvod teď prověřují policisté z břeclavského obvodního oddělení. Na linku 158 jsme včera přijali oznámení, že podvedený kupující opět naletěl na výhodnou nabídku. Místo telefonu mu ale podvodník zaslal dvě brambory.

Přes internetový portál si muž objednal mobilní telefon značky Samsung Galaxy za dva tisíce korun. Pak jen čekal, až mu zboží přijde domů. Česká pošta mu v pondělí balíček na dobírku doručila, ale zklamání na sebe nenechalo dlouho čekat. Po rozbalení muž zjistil, že mu prodejce zaslal místo mobilu dvě brambory.

„Celý případ policisté nyní prověřují a po vychytralém prodejci budeme intenzivně pátrat,“ přislíbila mluvčí policie Kamila Haraštová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře