Reklama
reklama

Hořící lednička způsobila škodu za několik miliónů korun

Technická závada na ledničce byla příčinou požáru se škodou za tři miliony korun v kancelářských prostorách firmy v obci Lužice na Břeclavsku.

Profesionální hasiči z Hodonína a dobrovolní hasiči z Dolních Bojanovic a Prušánek vyjeli k požáru několik minut po sedmé hodině. První jednotka byla na místě po deseti minutách. Hasiči na místě zjistili, že v budově již nehoří, ale je plná kouře. V dýchacích přístrojích vstoupili do objektu a sněhovým hasicím přístrojem zlikvidovali plameny na dřevěné skříňce.

Kouř se dostal od ohniska a místa vzniku požáru do dalších více jak dvou desítek místností. Zplodiny hoření způsobily škodu na majetku téměř ve všech místnostech. Hasiči odvětrávali budovu ventilátory přes hodinu. Vše zkontrolovali termokamerou, aby vyloučili skrytá ohniska.

Příčinou požáru byla technická závada na ledničce. Vyšetřovatel spolu s majitelem firmy vyčíslili škodu na tři miliony korun. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře