Reklama
reklama

Fotopast odhalila muže, který si spletl břeclavskou ulici s WC

Díky fotopasti se břeclavským strážníkům podařilo odhalit muže, který několik dnů pravidelně znečišťoval uličku za synagogou v historickém centru města. Ulice a její zákoutí mu sloužila k vykonávání jeho „velké potřeby“ a takřka ráno co ráno a posléze i během dne po něm kolemjdoucí nalézaly jeho exkrementy.

Jelikož běžnou hlídkovou činností se pachatele nedařilo odhalit a místo bylo i mimo záběr městského kamerového dohlížecího systému, sáhla městská policie k osvědčeným fotopastem. A během několika desítek hodin spadla na „exkrementáře“ pomyslná síť, neboť fotopast jej zastihla právě při a po vykonání jeho potřeby.

Z přístrojem pořízených fotografií strážníci ihned věděli, koho mají jako autora znečištění hledat. "Městské policii dobře známý čtyřiačtyřicetiletý muž se při pohledu na fotografické snímky k činu doznal a ze svého jednání se bude zodpovídat před přestupkovou komisí," uvedl k případu mluvčí břeclavské policie Zdeněk Novák s tím, že snad toto vyšetřovánía zveřejnění bude určité memento pro ty, kterým by takové jednání nebylo cizí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře