Reklama
reklama

Břeclavské informační centrum obstálo na jedničku. Od kontrolorů získalo 100 procent

Stoprocentní úspěšnost. Břeclavské turistické informační centrum letos opět prošlo hodnocením agentury CzechTourism, profesní organizace A.T.I.C Česká republika a výzkumné agentury NMS Market Research. Během více než sto osmdesáti návštěv po turistických informačních centrech v celé republice se kontroloři zastavili i v Břeclavi.

Návštěva kontrolora se koná v utajení - kontrolor se nepředstaví a chová se jako běžný návštěvník infocentra. Zajímá se o tipy na výlety, propagační materiály, restaurace a podobně. Během své návštěvy sleduje celou řadu faktorů, které následně vyhodnotí. Všímá si například nabídky propagačních materiálů a jejich aktuálnosti, úrovně komunikace pracovníků a jejich přístupu k zákazníkům,“ uvedla Hana Suchánková z Turistického informačního centra Břeclav.

Jak dodala, v loňském roce břeclavské infocentrum na základě výborných výsledků této kontroly opět obhájilo certifikát oficiálního informačního centra. „Letos jsme si tuto kontrolu objednali znovu jako nadstandardní službu, abychom získali zpětnou vazbu a ověřili si, jak nás vnímají návštěvníci. Byla zdarma a velmi mě těší, že pokračujeme v dobře nastavené práci a že od nás zákazníci odcházejí spokojení a s dobrými dojmy,“ doplnila Suchánková.

Kontrolor  hodnotí značení TIC a otevírací dobu, exteriér a vybavenost, přístup pracovníků, nabídku služeb. Nechybí ani subjektivní dojem. „Pracovnice byla po celou dobu jednání milá a usměvavá, cestu a výchozí body mi zakreslila do mapy, kterou mi na závěr dala. Mluvila hezkou češtinou, vše vysvětlovala jasně a srozumitelně,“ stojí v závěrečné zprávě u spokojenosti s pracovníkem centra. U subjektivního dojmu pak „návštěvník“ popisuje: „V TIC jsem byl spokojen s přístupem pracovnice, která byla milá a usměvavá, dobře mi poradila. K dispozici bylo velké množství propagačních a upomínkových předmětů.“

Autor: 
redakce
Aktuálně
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Komentáře