Reklama
reklama

Zloděj vybílil sklad i dílnu. Ani s odvozem lupu hlavu nelámal a ukradl i přívěs

Blanenští policisté aktuálně řeší případ vykradeného skladu v Holštějně, z něhož si dosud neznámý pachatel odvezl věci v hodnotě bezmála sto tisíc korun.

Do areálu bývalého zemědělského objektu se zloděj dostal s pomocí páčidla, jemuž neodolala petlice vchodových dveří, ani zámek jistící železnou mříž. Z prostor sloužících jako skladiště a dílna jedné pražské firmy pak po improvizované lávce vysmýkal zboží, které zde bylo uloženo. Dále odtud zmizela i kotoučová pila, úhlová bruska, kompresor a jiné nářadí. Zloděj se nerozpakoval svoji kořist naložit do vozíku, který byl odstaven před hlavním vstupem do budovy a patřil též okrádané společnosti. Pak už stačilo přívěs pouze zapojit za vozidlo s tažným zařízením a z místa činu ujet. Vzhledem k výši škody, kterou pachatel krádeží způsobil, mu po dopadení hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře