Reklama
reklama

Zloděj se vloupal do zimního stadionu

Muž vlezl na stadion oknem. Chtěl ukrást brusle. Policisté ho dopadli za pár hodin.  

Jen několik hodin trvalo boskovickým policistům odhalení pachatele, který se ve středu v noci vloupal do šaten zimního stadionu v Boskovicích. Muž se tam dostal po rozbití okna. V šatnách si připravil do tašky dva páry značkových bruslí, které plánoval ukrást. Nakonec je však už z místa neodnesl. 

Další šetření ukázalo, že pětačtyřicetiletý muž se pohádal s přítelkyní, a tak odešel z domu a do šaten původně odešel jen přespat. Muž je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže. Rozbitím okna způsobil škodu za tři tisíce korun, odcizením bruslí by pak vznikla další škoda nejméně za osm tisíc korun. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře