Reklama
reklama

Ženich myslel na svatbu, od benzínky ujel bez zaplacení

Z případu pro policii, který se stal na benzinové stanici v Krhově na Blanensku, se vyklubalo nedorozumění. Muž, který natankoval palivo za 1500 korun a nezaplatil, se na benzínku vrátil s omluvou a tím, že se žení a na placení zapomněl.

Doslova hlavu v oblacích měl zřejmě řidič osobního auta Škoda Octávia, který si přijel v pátek v ranních hodinách naplnit nádrž na benzínovou čerpací stanici v Krhově na Blanensku. Když natankoval, nasedl do auta a odjel, aniž by za benzín zaplatil. Obsluha benzínové čerpací stanice z kamerového záznamu zjistila registrační značku vozidla a nahlásila případ policii k šetření. Muž natankováním plné nádrže bez zaplacení totiž způsobil škodu za 1 500 korun.

„Ještě během dopoledne ale policisté zjistili, že se jedná o osmatřicetiletého muže z Letovic. Ten se jim velmi omlouval a vysvětloval, že je vše velké nedorozumění. Dnes se totiž žení a kvůli starostem s přípravami svatby na zaplacení zcela zapomněl,“ popsala kuriózní vysvětlení řidiče mluvčí policie Iva Šebková.

Muž se okamžitě vrátil na benzínku a dluh s omluvou uhradil.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře