Reklama
reklama

Ženich myslel na svatbu, od benzínky ujel bez zaplacení

Z případu pro policii, který se stal na benzinové stanici v Krhově na Blanensku, se vyklubalo nedorozumění. Muž, který natankoval palivo za 1500 korun a nezaplatil, se na benzínku vrátil s omluvou a tím, že se žení a na placení zapomněl.

Doslova hlavu v oblacích měl zřejmě řidič osobního auta Škoda Octávia, který si přijel v pátek v ranních hodinách naplnit nádrž na benzínovou čerpací stanici v Krhově na Blanensku. Když natankoval, nasedl do auta a odjel, aniž by za benzín zaplatil. Obsluha benzínové čerpací stanice z kamerového záznamu zjistila registrační značku vozidla a nahlásila případ policii k šetření. Muž natankováním plné nádrže bez zaplacení totiž způsobil škodu za 1 500 korun.

„Ještě během dopoledne ale policisté zjistili, že se jedná o osmatřicetiletého muže z Letovic. Ten se jim velmi omlouval a vysvětloval, že je vše velké nedorozumění. Dnes se totiž žení a kvůli starostem s přípravami svatby na zaplacení zcela zapomněl,“ popsala kuriózní vysvětlení řidiče mluvčí policie Iva Šebková.

Muž se okamžitě vrátil na benzínku a dluh s omluvou uhradil.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře