Reklama
reklama

Z hospody se muži nechtělo, nyní je podezřelý z výtržnictví

V pohostinství v Drnovicích na Blanensku museli v úterý ve večerních hodinách zasahovat policisté. Jeden z hostů tam večer odmítal opustit restauraci.

Host se opakovaně do pohostinství vracel, jednou při návratu kopal do dveří. Pak se číšnice zastali další hosté a muže vyvedli před budovu restaurace. To muže ale rozčílilo, rozbil nejprve plastový květináč s kytkou, pak ještě strhl držák truhlíku na květiny a vytrhl plechový parapet. Nakonec ještě rozbil okno a střep hodil dovnitř restaurace, kde zranil jednoho z hostů. Dalšímu z přítomných také vyhrožoval zabitím. „Přivolaní policisté zjistili, že muž je pod vlivem alkoholu. V dechu měl 1,6 promile,“ uvedla mluvčí policie Iva Šebková.

Nyní je muž za své chování podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře