Reklama
reklama

Vražda na Blanensku: Druha bodla ze žárlivosti nožem, ten vykrvácel

Od sobotního večera šetří jihomoravští kriminalisté vraždu pětatřicetiletého muže v obci na Blanensku. Ve vazbě s obviněním z vraždy skončila družka muže, který vykrvácel.

„Před osmou hodinou večer jsme přijali oznámení od zdravotnické záchranné služby, jejíž pracovníci se neúspěšně pokusili resuscitovat vážně poraněného muže, který ještě před transportem do nemocnice na následky svých zranění zemřel,“ popsala mluvčí policie Petra Vedrová.

Jak potvrdila následně provedená soudní pitva, příčinou smrti mladého muže bylo vykrvácení v důsledku bodného poranění. Policisté zajistili místo činu a zadrželi podezřelou devětadvacetiletou družku zemřelého, která se následně přiznala, že na svého partnera zaútočila kuchyňským nožem. Motivem byla žárlivost.

Vyšetřovatel už zahájil trestní stíhání dosud netrestané ženy pro zvlášť závažný zločin vraždy. Soudce dnes rozhodl o vazebním stíhání obviněné.

„Od začátku letošního roku se jedná už o osmý případ vraždy, včetně pokusů, na jižní Moravě. Žádná nezůstala nevyřešená a kriminalisté se tak za první pololetí u této problematiky mohou pochlubit stoprocentní objasněností,“ dodala Vedrová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře