Reklama
reklama

Vražda na Blanensku: Druha bodla ze žárlivosti nožem, ten vykrvácel

Od sobotního večera šetří jihomoravští kriminalisté vraždu pětatřicetiletého muže v obci na Blanensku. Ve vazbě s obviněním z vraždy skončila družka muže, který vykrvácel.

„Před osmou hodinou večer jsme přijali oznámení od zdravotnické záchranné služby, jejíž pracovníci se neúspěšně pokusili resuscitovat vážně poraněného muže, který ještě před transportem do nemocnice na následky svých zranění zemřel,“ popsala mluvčí policie Petra Vedrová.

Jak potvrdila následně provedená soudní pitva, příčinou smrti mladého muže bylo vykrvácení v důsledku bodného poranění. Policisté zajistili místo činu a zadrželi podezřelou devětadvacetiletou družku zemřelého, která se následně přiznala, že na svého partnera zaútočila kuchyňským nožem. Motivem byla žárlivost.

Vyšetřovatel už zahájil trestní stíhání dosud netrestané ženy pro zvlášť závažný zločin vraždy. Soudce dnes rozhodl o vazebním stíhání obviněné.

„Od začátku letošního roku se jedná už o osmý případ vraždy, včetně pokusů, na jižní Moravě. Žádná nezůstala nevyřešená a kriminalisté se tak za první pololetí u této problematiky mohou pochlubit stoprocentní objasněností,“ dodala Vedrová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře