Reklama
reklama

Vlak srazil muže na Blanensku, není jasné, kdo to byl

Nešťastná náhoda, nebo naplánovaná sebevražda, nejen tyto otázky si nyní pokládají policisté na Blanensku. V úterý tam půl hodiny před půlnocí vstoupil do kolejiště doposud neznámý muž. Na místě podlehl zraněním.

O půl dvanácté v noci projížděl rychlík ve směru od Prahy do Brna trasu u obce Spešov. Tam podle prvotních zjištění policie muž vstoupil do kolejiště bezprostředně před projíždějícím vlakem. „Po střetu utrpěl natolik vážná zranění, že jim na místě podlehl. Do současné doby se nám ale nepodařilo zjistit totožnost sraženého muže,“ popsala mluvčí policie Iva Šebková.

Policisté proto žádají veřejnost o pomoc. V případě, že by někdo věděl, o koho by se mohlo jednat, ať se ozve na bezplatnou policejní linku 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře