Reklama
reklama

Víkend: Do zahradnictví v Šebrově za moštem, vínem a podzimní zeleninou

V sobotu a v neděli se v Zahradnictví U Kopřivů v Šebrově na Blanensku uskuteční akce zaměřená na podzim a plody podzimu. Na Podzimní sklizni v Šebrově najdete ochutnávky burčáku z Němčiček, zeleninu od místních pěstitelů a mošt od šebrovských zahrádkářů. K poslechu odpoledne zahraje cimbálová muzika Fjertůšek.

"V našem zahradnictví vás čeká samozřejmě také obrovská nabídka podzimních rostlin, těšit se můžete na pestré barvy chryzantém nebo jemnou krásu vřesů," uvedl Jan Kopřiva s tím, že další akce už připravují. Například v říjnu se návštěvníci zahradnictví mohou těšit na Dýňové slavnosti.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře