Reklama
reklama

V Boskovicích pořádají vánoční sbírku pro psy a kočky z útulku

Ještě dnes můžete přispět s jídlem a ostatnímu potřebami pro zvířata ze záchytné stanice v Boskovicích. I letos se totiž chovatelé rozhodli připravit opuštěným zvířatům v Boskovicích pěkné Vánoce. „Díky všem dobrým lidem, kteří každoročně podporují vánoční sbírku, se za poslední roky sešlo mnoho užitečných dárků, které záchytné stanici moc pomohly. Věříme, že i letos vánoční dárky zvířátka a ty, co se o ně starají, potěší,“ uvedli zaměstnanci stanice, kteří pátý ročník vánoční sbírky pro psy a kočky pořádají.

Pro pejsky by uvítali granule - pouze značky Cotecan, deky (ne péřové), podložky, pelíšky, psí hračky, vodítka, misky,  pamlsky. Pro kočky a ostatní zvířata prosí o granule nebo konzervy, kapsičky z drogerie DM, stelivo, pelíšky, podložky. A samozřejmě přijmou každou finanční částku.

Sbírka probíhá do 19. prosince. Dárky můžete přinést do infocentra na Masarykově náměstí (pod radniční věží). Ve čtvrtek v 15 hodin proběhne oficiální předání sbírky zástupcům záchytné stanice pro zvířata na Masarykově náměstí před radnicí. Jako poděkování všem dárcům se uskuteční krátký zábavný program – hry pro děti s drobnými odměnami, ukázky výcviku psů a tance se psem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře