Reklama
reklama

V bazarech a sběrnách našli policisté ukradené okapy a další věci

Policisté na Blanensku se v těchto dnech zaměřili na kontroly sběren druhotných surovin a bazarů s tím, že pátrali, jestli v nich nejsou ukradené věci. A hned na několika místech našli věci, které pocházely z trestné činnosti a podařilo se jim i zjistit, kdo a kde věci ukradl.

V Kunštátě policisté našli osm metrů okapových svodů, které měli ukrást muži ve věku sedmnácti a devatenácti let. „Oběma již bylo sděleno podezření ze spáchání trestného činu krádeže,“ uvedla mluvčí policie Iva Šebková.

 Ve Velkých Opatovicích pak policisté našli ve sběrně část pracovního obráběcího stroje. Z krádeže a následného prodeje ve sběrně je nyní podezřelý jednašedesátiletý muž.

Kromě toho pak v Letovicích během kontroly policisté přišli na z kolejnic na železnici odcizené patky a šrouby. Po tom, kdo je odcizil a odevzdal do sběrny, policisté dále pátrají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře