Reklama
reklama

Třetí nehoda během týdne na I/43. U Kuřimi se opět zranily děti

V sobotu krátce po jedné hodině odpoledne mířili hasiči a záchranáři k dopravní nehodě na křižovatce ulice Blanenská se silnicí I/43 v Kuřimi. Záchranáři museli ošetřit tři dospělé a dvě děti. Je to během týdne už třetí vážná dopravní nehoda na silnici I/43, které se přezdívá silnice smrti.

Hasiči zajistili obě havarovaná auta proti vzniku požáru. Pomohli zdravotnické záchranné službě se zraněným při transportu do sanitního vozu. Usměrňovali provoz na silnici kyvadlově. Uniklé kapaliny zasypali sorbentem. Po úklidu vozovky a odtlačení vozidel mimo komunikaci, odjely jednotky na své základny.

Při dopravní nehodě došlo ke zranění tří dospělých a lékaři museli ošetřit i dvě děti. Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje převezla všechny zraněné do nemocnice.

Minulý týden v sobotu přítom na I/43 zemřel 13letý chlapec, který se s rodiči a spoluhráči vracel z fotbalového zápasu v Boskovicích do Brna, v úterý pak došlo k nehodě nákladního auta, která silnici zablokovala na 6 hodin.

I/43 je nebezpečnou silnicí. Spojuje Brno a Svitavy, denně po ní projedou tísícovky aut, ale je úzká a není tam možnost předjíždět.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře