Reklama
reklama

Silnice I/43 je uzavřena. Havárie kamionu blokuje tah z Brna na Svitavy

Nejméně na tři hodiny – od 13 hodin - zůstane zcela uzavřen hlavní tah z Brna na Svitavy. Havárie kamionu blokuje už od desáté hodiny dopolední v Letovicích na Blanensku dopravu na silnici I/43.

Kamion se převrátil na vozovku. Při havárii nebyl nikdo zraněn, z převráceného kamionu vytekly provozní kapaliny, proto na místě museli zasahovat hasiči. „Vzhledem k tomu, že kamion převážel poklopy ke kanálům, budou od 13 hodin policisté komunikaci zcela uzavírat nejméně na tři hodiny. V tomto čase bude nutné kamion vyprostit a přeložit náklad,“ upozornila mluvčí policie Iva Šebková.

Po dobu uzavírky budou policisté nákladní dopravu ve směru na Brno odklánět pod Svitavami u Zavadilky na Sklené, Křtěnov, Březinu a Letovice. V opačném směru nákladní auta budou muset z Letovic jet až na Moravskou Třebovou a pak se vracet zpět na Svitavy. Řidiči osobních vozidel budou mít objízdné trasy vedené přes menší obce v okolí Letovic. „Vyzýváme tedy řidiče, aby dbali pokynů policistů a nevjížděli do míst, kde to bude po dobu vyproštění kamionu zakázáno,“ dodala mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře