Reklama
reklama

Řidič nezvládl zatáčku a narazil do stromu

Nepřizpůsobení rychlosti jízdy, mráz a zbytky uježděného sněhu na silnici mohou za včerejší nehodu osobního auta na Blanensku, která se stala přibližně v půl deváté večer nedaleko Lipovce.

Pětačtyřicetiletý šofér Volkswagenu Golf zde nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou. Jeho vůz vybočil smykem mimo vozovku, sjel ze srázu a narazil do stromu. Po nehodě ve vozidle zůstala zaklíněná řidičova o rok mladší spolujezdkyně, k jejímuž vyproštění museli být povoláni hasiči.

Těžce zraněnou ženu i poraněného řidiče následně záchranáři převezli do brněnské fakultní nemocnice. Přesnou příčinu nehody odhalí až další vyšetřování. Je však pravděpodobné, že neštěstí bude posuzováno jako těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře