Reklama
reklama

Předpisy na železničních přejezdech porušují řidiči i chodci

Ačkoli nehod na železničních přejezdech neubývá, stále se najdou tací, co porušují předpisy. Právě díky spěchu a hazardu řidičů i chodců dochází k závažným přestupkům na železničních přejezdech, které nezřídka končí zraněním i smrtí. 

Právě z těchto důvodů kontrolují policisté i situaci na železničních přejezdech. Včera v odpoledních hodinách uskutečnili takovouto dopravně bezpečnostní akci i blanenští policisté. Spolu s městskými strážníky kontrolovali železniční přejezd přímo ve městě Blansko. Sedm řidičů vjelo na železniční přejezd v době, kdy to bylo zakázáno. Předpisy porušil i jeden cyklista a deset chodců. Přestupky řešili policisté blokovou pokutou, čtyři řidiči se budou zodpovídat u správního orgánu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře