Reklama
reklama

Opilý usedl za volant, zastavil ho až dům

Nečekané překvapení udělal obyvatelům rodinného domu ve Žďárné na Boskovicku dvacetiletý řidič. Ten v pátek dostal v zatáčce smyk, vyjel mimo silnici a narazil do domu. Policisté mu naměřili 1,77 promile v dechu.

„Řidič jel příliš rychle ve směru od Ludíkova, nepřizpůsobil se tomu, že pršelo a silnice byla mokrá. Dostal v zatáčce smyk a vyjel mimo silnici, zastavil se až o zeď obytného domu,“ popsala policejní mluvčí Iva Šebková.

Později se ukázalo, že měl řidič popito, když usedl za volant. „Při dechové zkoušce nadýchal 1,77 promile alkoholu. Jeho nezodpovědnost však odnesl nejen on, ale i další spolujedoucí,“ upřesnil. Šofér se třemi mladými lidmi skončili po havárii s lehkými zraněními v nemocnici. Vzniklá škoda je sedmdesát tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře