Reklama
reklama

Nehoda komplikovala dopravu na tahu Brno-Svitavy. Řidička nedala přednost

Dvě hodiny komplikovala ve středu odpoledne dopravu na hlavním tahu Brno-Svitavy dopravní nehoda dvou osobních vozidel. Stala se na křižovatce silnice I/43 s odbočkou na Boskovice.

Čtyřiatřicetiletá řidička osobního auta značky Opel Astra jela po vedlejší komunikaci od Boskovic a odbočovala vlevo směrem na Brno. Nedala však podle prvotních zjištění policie Škodě Felicia, která přijížděla po hlavní komunikaci ve směru od Brna na Svitavy. Při střetu byla řidička lehce zraněna, škoda na vozidlech byla vyčíslena na 150 tisíc korun.

Policisté nezjistili, že by někdo z řidičů požil před jízdou alkoholické nápoje.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře