Reklama
reklama

Nákladní auto vyjelo ve Vranově ze silnice, pobouralo garáž u domu

Do garáže nového domu nad silnicí ve Vranově vjel řidič nákladního auta. Pravděpodobně nevytořil zatáčku, je možné, že autu selhaly brzdy. K technicky náročnému zásahu vyproštění vyjížděli hasiči i policisté.

Dopravní nehoda se stala už v odpoledních hodinách. „Nákladní automobil Tatra zasáhl a částečně strhl roh garáže novostavby rodinného domu ve Vranově. Hasiči byli povoláni k vyproštění vozidla. Nákladní automobil totiž zůstal zaklíněn ve stěně a garážových vratech,“ uvedla mluvčí hasičů Pavla Pražáková.

Na místo byl povolán i statik, který celý objekt prohlédl a konstatoval, že nárazem nebyla narušena statika obytné části budovy. Vzhledem k tomu, že při nehodě došlo k poškození elektrických rozvodů, musel být přívod elektrického proudu do objektu vypnut. Hasiči pomocí automobilového jeřábu opatrně vytáhli Tatru z trosek zdiva, které před dalším sesuvem zajistili pomocí stabilizační soupravy.

Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Po vyproštění vozidla hasiči alespoň provizorně zajistili stabilitu konstrukce garáže dřevěnými vzpěrami a předali místo majiteli objektu

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře