Reklama
reklama

Nákladní auto sjelo ze silnice. Převrátilo se i se dřevem do zahrádky domu

Příliš rychle projížděl od Ruprechtova k obci Ježkovice na Vyškovsku v pátek v ranních hodinách řidič nákladního auta naloženého dřevem. Když dvaačtyřicetiletý řidič najel na nezpevněnou krajnici, vozidlo s nákladem se převrátilo na bok a poškodilo oplocení zahrady v místě havárie, ale také tři vzrostlé stromy.

Nehoda skončila bez zranění, dechová zkouška vyloučila, že by řidič usedl za volant auta opilý. Škoda, která při havárii vznikla, byla vyčíslena předběžně na 450 tisíc korun.

Řidiči navíc v místě, kde zůstalo nákladní auto převrácené, museli jezdit téměř hodinu kyvadlově a dbát pokynů policie. Pak byla silnice ještě během dopoledne na další hodinu zcela uzavřena kvůli vyproštění vozidla.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře