Reklama
reklama

Na Městském úřadě v Boskovicích se zatýkalo, úředník skončil v rukou policistů

Překvapení čekalo radní v pondělí na Městském úřadě v Boskovicích, když dovnitř přišli policisté. Ti zatkli jednoho z úředníků, podle informací MF Dnes se jedná o Filipa Kincla z dopravního odboru.

„Policejní orgán v souladu s trestním řádem zahájil trestní stíhání úředníka Městského úřadu v Boskovicích pro zločin přijetí úplatku a přečin zneužití pravomoci úřední osoby,“ uvedl v tiskovém prohlášení vyškovský okresní státní zástupce Radek Hůlka.

Zároveň bylo zahájeno stíhání dalších dvou osob z údajného podplácení a zneužití pravomoci úřední osoby, podrobnosti jsou zatím neznámé. „Okresní soud v Blansku akceptoval návrh státního zástupce a v úterý vzal do vazby z důvodů obavy působení na dosud nevyslechnuté svědky obviněného úředníka z Boskovic,“ dodal Hůlka.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře