Reklama
reklama

Muži v montérkách okradli prodavačku za zády, přišli si na sto tisíc

Neuvěřitelná věc se podařila vynalézavým zlodějům v prodejně tabáku v obchodním domě Kaufland v Boskovicích na Blanensku. Komplic zabavoval prodavačku, zatímco jeho kumpáni ji okrádali.

Od středy vyšetřují policisté krádež boskovického tabáku. „Do prodejny přišel krátce před polednem starší muž v čepici, který chtěl po prodavačce, aby mu ukázala zboží v druhé části prodejny,“ popsala policejní mluvčí Iva Šebková.

V době, kdy mu požadované věci ukazovala, do prodejny přišli další dva muži v montérkách. „Nepozorovaně prošli do vedlejší místnosti, kde našli klíče od trezoru a sebrali odtud tržbu,“ dodala.

Podle dosavadních zjištění policistů byli dva muži, kteří využili nepozornosti prodavačky, oblečeni do tmavě modrých montérek s laclem, do nichž se zřejmě převlékli na parkovišti před prodejnou.

Pohybovali se ve věku od třiceti do pětatřiceti let, vysocí asi 175 až 180 centimetrů a měli krátké hnědé vlasy. Na parkoviště přijeli společně s třetím mužem pravděpodobně vozidlem Škoda Felicia tmavě fialové barvy či jiné tmavé barvy.

Policisté žádají veřejnost o pomoc, muži jsou zřejmě podezřelí i z dalších krádeží na Svitavsku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře