Reklama
reklama

Muži v montérkách okradli prodavačku za zády, přišli si na sto tisíc

Neuvěřitelná věc se podařila vynalézavým zlodějům v prodejně tabáku v obchodním domě Kaufland v Boskovicích na Blanensku. Komplic zabavoval prodavačku, zatímco jeho kumpáni ji okrádali.

Od středy vyšetřují policisté krádež boskovického tabáku. „Do prodejny přišel krátce před polednem starší muž v čepici, který chtěl po prodavačce, aby mu ukázala zboží v druhé části prodejny,“ popsala policejní mluvčí Iva Šebková.

V době, kdy mu požadované věci ukazovala, do prodejny přišli další dva muži v montérkách. „Nepozorovaně prošli do vedlejší místnosti, kde našli klíče od trezoru a sebrali odtud tržbu,“ dodala.

Podle dosavadních zjištění policistů byli dva muži, kteří využili nepozornosti prodavačky, oblečeni do tmavě modrých montérek s laclem, do nichž se zřejmě převlékli na parkovišti před prodejnou.

Pohybovali se ve věku od třiceti do pětatřiceti let, vysocí asi 175 až 180 centimetrů a měli krátké hnědé vlasy. Na parkoviště přijeli společně s třetím mužem pravděpodobně vozidlem Škoda Felicia tmavě fialové barvy či jiné tmavé barvy.

Policisté žádají veřejnost o pomoc, muži jsou zřejmě podezřelí i z dalších krádeží na Svitavsku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře