Reklama
reklama

Muži v montérkách okradli prodavačku za zády, přišli si na sto tisíc

Neuvěřitelná věc se podařila vynalézavým zlodějům v prodejně tabáku v obchodním domě Kaufland v Boskovicích na Blanensku. Komplic zabavoval prodavačku, zatímco jeho kumpáni ji okrádali.

Od středy vyšetřují policisté krádež boskovického tabáku. „Do prodejny přišel krátce před polednem starší muž v čepici, který chtěl po prodavačce, aby mu ukázala zboží v druhé části prodejny,“ popsala policejní mluvčí Iva Šebková.

V době, kdy mu požadované věci ukazovala, do prodejny přišli další dva muži v montérkách. „Nepozorovaně prošli do vedlejší místnosti, kde našli klíče od trezoru a sebrali odtud tržbu,“ dodala.

Podle dosavadních zjištění policistů byli dva muži, kteří využili nepozornosti prodavačky, oblečeni do tmavě modrých montérek s laclem, do nichž se zřejmě převlékli na parkovišti před prodejnou.

Pohybovali se ve věku od třiceti do pětatřiceti let, vysocí asi 175 až 180 centimetrů a měli krátké hnědé vlasy. Na parkoviště přijeli společně s třetím mužem pravděpodobně vozidlem Škoda Felicia tmavě fialové barvy či jiné tmavé barvy.

Policisté žádají veřejnost o pomoc, muži jsou zřejmě podezřelí i z dalších krádeží na Svitavsku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře