Reklama
reklama

Místo mobilů dostali od podvodníků sáčky s pískem a rýží

Policisté i v novém roce šetří další podvody na internetu. V Blansku si muž objednal přes internet na inzerát od neznámé ženy mobilní telefon v hodnotě přesahující šest tisíc korun. Když obdržel balíček na dobírku, rozbalil jej a zjistil, že místo mobilního telefonu je v balíčku plastový sáček s pískem.

„Vše tedy oznámil policii, která případ šetří pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu. Za tento trestný čin hrozí podvodné obchodnici trest odnětí svobody až na dva roky,“ upozornila mluvčí blanenské policie Iva Šebková.

Velmi podobný případ oznámil policistům ve Slavkově u Brna ve stejný den jiný muž. Tomu také neznámý muž nabízel přes internet k podeji mobilní telefon. Když mu zájemce o koupi mobilu zaplatil přes pět tisíc korun, dostal místo mobilu v balíčku na dobírku sáček s rýží.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře