Reklama
reklama

Dvě nehody motocyklů řešili za jedno odpoledne policisti na Blanensku

Pěkné počasí plné slunce láká cyklisty, bruslaře a motorkáře, aby vyrazili do ulic. Bohužel to ale také nahrává nárůstu dopravních nehod. Dvě za jedno odpoledne se staly ve čtvrtek na Blanensku.

První dopravní nehoda se stala v Olomučanech, kde čtyřicetiletý řidič osobního vozu Ford nedal podle prvotních zjištění policistů přednost motocyklistovi jedoucímu na motorce značky Suzuki. „Po střetu byl osmapadesátiletý motorkář lehce zraněn,“ uvedla policejní mluvčí Iva Šebková.

Mezi Josefovem a Adamovem pak došlo k další nehodě, v jejíž hlavní roli byli taktéž motorkáři. Šestatřicetiletý řidič Aprilie utrpěl lehká zranění, jeho o rok mladší spolujezdkyně byla zraněna těžce. „Příčina havárie, stejně jako výše škody zůstávají v šetření. Ani u jedné z nehod nesehrál žádnou roli alkohol,“ dodala Šebková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře