Reklama
reklama

Čtyři náctiletí vyletěli v bílém Audi ze silnice. Řidič měl papíry jen pár dní

K vážné dopravní nehodě vyjížděli v noci na sobotu policisté a hasiči na silnici vedoucí od státní silnice I/43 Brno-Svitavy směrem na Boskovice. Ve velké rychlosti tam vyjelo osobní auto značky Audi v pravotočivé zatáčce ve směru na Boskovice ze silnice a skončilo převrácené na boku.

Hasiči v autě nalezli čtyři zraněné osoby, z nich tři museli vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Devatenáctiletý řidič byl s lehkými zraněními převezen do nemocnice. Kromě něj v autě jela ještě o rok mladší spolujezdkyně, ta byla také zraněna lehce. Těžké a středně těžké zranění pak utrpěli ještě osmnáctiletý a devatenáctiletý spolujezdec. Při havárii vznikla škoda za 200 tisíc korun, další okolnosti nehody zůstávají v šetření policie.

Ještě před touto nehodou ale hasiči na Blanensku asistovali při sérii nehod, u kterých se zranilo osm lidí. U Voděrad se srazilo hned pět aut, jedno z nich dokonce hořelo. „Čtyři zraněné osoby už byly v péči Zdravotnické záchranné služby. Jeden čtyřletý účastník nehody dostal od hasičů dráčka Hasíka, aby se lépe vyrovnal se stresovou situací,“ uvedl mluvčí hasičů Jan Dvořák.

Na objízdné trase pak jeden z řidičů nahlásil hasičům další nehodu, tentokrát nákladního auta. Ta se naštěstí obešla bez zranění, převrácený přívěs hasiči odpojili pomocí hydraulických rozpěrných válců, aby souprava neblokovala celou silnici. Všechny nehody řeší policie.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře