Reklama
reklama

Agresivní opilec střílel na přehradě z flobertky

S opilým agresorem u Brněnské přehrady měl co dočinění čtyřicetiletý muž. Pánové si spolu nejprve chvíli povídali, pak došlo k hádce. Sedmačtyřicetiletý opilec vytáhl pistoli tzv. flobertku a začal střílet do vzduchu a následně vystřelil i po druhém muži. 

Střela muže naštěstí zranila jen lehce za uchem, rozlítila ho ovšem natolik, že agresora, stále střílejícího do vzduchu, povalil na zem a několikrát udeřil pěstí do obličeje. Dvojice následně skončila v nemocnici k ošetření. Útočník nadýchal bezmála tři promile alkoholu, druhý muž jedno a půl. Případ policisté dále šetří.

Na základě zjištěných informací vyšlo najevo, že uvedený „střelec“ má patrně velké problémy s ovládáním v opilosti. V roce 2014 totiž také v silně podnapilém stavu zaútočil na svoji přítelkyni v chatě. Kromě výhružek, že ji uloží do rakve, se ji pokusil udeřit krumpáčem do hlavy. Žena naštěstí stačila uhnout a nástroj se zasekl do zdi. Za tento skutek si muž odseděl šestnáct měsíců za mřížemi a vězení ho patrně nemine ani tentokrát. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce v ulici Hladíkova v Brně-Černovicích započali dnes 24. března 2018. Pro Brňany to znamená uzavření pravého jízdní pruhu směrem do centra. Uzavírka z důvodu oprav krytu vozovky potrvá...
24.03.2018 - 12:00
Centrum města se dlouhodobě potýká s nedostatečným počtem veřejných toalet. Městská část Brno- -střed vymyslela poněkud zvláštní řešení.
24.03.2018 - 09:08
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Komentáře