Reklama
reklama

Agresivní opilec střílel na přehradě z flobertky

S opilým agresorem u Brněnské přehrady měl co dočinění čtyřicetiletý muž. Pánové si spolu nejprve chvíli povídali, pak došlo k hádce. Sedmačtyřicetiletý opilec vytáhl pistoli tzv. flobertku a začal střílet do vzduchu a následně vystřelil i po druhém muži. 

Střela muže naštěstí zranila jen lehce za uchem, rozlítila ho ovšem natolik, že agresora, stále střílejícího do vzduchu, povalil na zem a několikrát udeřil pěstí do obličeje. Dvojice následně skončila v nemocnici k ošetření. Útočník nadýchal bezmála tři promile alkoholu, druhý muž jedno a půl. Případ policisté dále šetří.

Na základě zjištěných informací vyšlo najevo, že uvedený „střelec“ má patrně velké problémy s ovládáním v opilosti. V roce 2014 totiž také v silně podnapilém stavu zaútočil na svoji přítelkyni v chatě. Kromě výhružek, že ji uloží do rakve, se ji pokusil udeřit krumpáčem do hlavy. Žena naštěstí stačila uhnout a nástroj se zasekl do zdi. Za tento skutek si muž odseděl šestnáct měsíců za mřížemi a vězení ho patrně nemine ani tentokrát. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře