Reklama
reklama

Zranění lidé z autobusu, který se srazil s kamionem, už jsou z nemocnice doma

Zájezdní autobus s kamionem se na konci minulého týdne srazil u Křižanovic na Vyškovsku. Z třiceti sedmi cestujících bylo šest převezeno do nemocnice. Všichni zranění byli naštěstí mimo ohrožení života a v současné době již žádný z cestujících není v nemocnici hospitalizován. Potvrdili to mluvčí brněnských nemocnic.

Na frekventované silnici I/50 narazil autobus čelně do zadní části návěsu kamionu, který jel před ním. Hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat, záchranáři na místě ošetřili jednoho zraněného a šest dalších odvezli do rukou lékařů.

 

 

 

Zbylí cestující čekali v nedalekém motorestu na náhradní autobus. „Hasiči usměrňovali dopravu do příjezdu policie a následně spolu s nimi silnici na Uherské Hradiště uzavřeli. Policie dopravu odkláněla na vedlejší silnice,“ uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře