Reklama
reklama

Zoologická zahrada odstartuje hlasování o jménech ledních medvíďat

Dnes v pravé poledne odstartuje hlasování o jménech ledních medvíďat z brněnské zoo. Seznam 24 jmen, pro která bude hlasovat široká veřejnost prostřednictvím internetu, sestavili pracovníci zoologické zahrady společně s adoptivními rodiči ledních medvědů – hokejisty HC Kometa Brno.

Jména budou seřazena v abecedním pořádku a každý hlasující bude mít možnost vybrat jedno jméno pro kluka a jedno pro holku. Hlasovat pro své favority mohou lidé z jedné IP adresy hned dvakrát, a to na stránkách zoobrno.cz a hc-kometa.cz. Po ukončení hlasování budou hlasy z obou webů sečteny. Vybraná jména na webových stránkách jsou rodu ženského, mužského i univerzální, protože zatím není známo pohlaví medvíďat. "To zjistíme až při první veterinární prohlídce, která proběhne přibližně ve čtvrtém měsíci věku mláďat. O stavu hlasování budou příznivci ledních medvíďat pravidelně informováni také prostřednictvím Facebooku," uvedla mluvčí zoo Monika Brindzáková.

 

„Doufáme, že se veřejnost aktivně zapojí do hlasování o jménech medvíďat, která určitě přilákají v letošní sezóně do ZOO nejen pravidelné, ale i nové návštěvníky. Partnerství HC Kometa a zoo Brno má za cíl propojit aktivity stávajících fanoušků a jejich rodin a nabídnout jim nové možnosti atraktivního trávení volného času,“ řekl ředitel zoo Brno Martin Hovorka.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře