Reklama
reklama

Znojmo veze z Maďarska důležité body

Orli splnili svůj cíl a maďarský Fehérvár opouštějí po těsné výhře se dvěma body. Domácí sice začali lépe, avšak Burke Henry našel na úvodní gól domácích rychlou odpověď a ve druhé třetině navíc vstřelil vítěznou branku Marek Uram. Ani hra bez gólmana v poslední minutě Ďáblům naději na bodový zisk již nepřinesla.

Ve velmi rychlém zápase s minimem přerušení se jako první dostali k šancím a nakonec také k brance domácí. Poté, co byli ve stejném čase vyloučeni hned dva znojemští hráči, využil dlouhou přesilovku pět na tři ranou do horního růžku kanadský obránce Harlan Pratt. Orli ale dokázali odpovědět stejnou mincí. Také v početní výhodě sice nejprve Fiala netrefil z dorážky odkrytou branku, o chvíli později už ale po Jarůškově nahrávce neminul Burke Henry a bylo vyrovnáno.

 

Znojmo bylo střelecky aktivnější, šance si ale tvořili domácí. Na začátku druhé třetiny vychytal Ondřej Kacetl v brance Orlů nejprve Erica Johanssona a po něm také Balázse Ladanyiho. S postupujícím časem začali hru stále více kontrolovat znojemští hráči a domácí branku zasypali množstvím střel. Ujala se v 35. minutě jediná, poté co Marek Uram po křížné Berounově přihrávce zamířil přesně k tyči.

 

Těsné vedení Znojma slibovalo velké drama ve třetí dvacetiminutovce. Na rozdíl od předchozích utkání ale tentokrát Orli sehráli závěrečnou třetinu s přehledem, nepouštěli soupeře do větších šancí a střely, které přeci jen prošly na branku, pochytal jistý Kacetl. Maďarskému mistru pod vedením českého kouče Jana Neliby nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře, dva body si s sebou domů odváží znojemský tým.

 

Branky a nahrávky: 7. Pratt (Ladanyi, Sikorcin) - 14. Henry (Jarůšek, Fiala), 35. Uram (Beroun, Kulmala). Rozhodčí: Fajdiga, Kamsek – Gehsler, Hütter. Vyloučení:7:6. Využití: 1:1. Diváci: 3481. Střely na branku: 23:33. Průběh utkání: 1:0, 2:1.

Autor: 
admin
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře