Reklama
reklama

Znojmo veze z Maďarska důležité body

Orli splnili svůj cíl a maďarský Fehérvár opouštějí po těsné výhře se dvěma body. Domácí sice začali lépe, avšak Burke Henry našel na úvodní gól domácích rychlou odpověď a ve druhé třetině navíc vstřelil vítěznou branku Marek Uram. Ani hra bez gólmana v poslední minutě Ďáblům naději na bodový zisk již nepřinesla.

Ve velmi rychlém zápase s minimem přerušení se jako první dostali k šancím a nakonec také k brance domácí. Poté, co byli ve stejném čase vyloučeni hned dva znojemští hráči, využil dlouhou přesilovku pět na tři ranou do horního růžku kanadský obránce Harlan Pratt. Orli ale dokázali odpovědět stejnou mincí. Také v početní výhodě sice nejprve Fiala netrefil z dorážky odkrytou branku, o chvíli později už ale po Jarůškově nahrávce neminul Burke Henry a bylo vyrovnáno.

 

Znojmo bylo střelecky aktivnější, šance si ale tvořili domácí. Na začátku druhé třetiny vychytal Ondřej Kacetl v brance Orlů nejprve Erica Johanssona a po něm také Balázse Ladanyiho. S postupujícím časem začali hru stále více kontrolovat znojemští hráči a domácí branku zasypali množstvím střel. Ujala se v 35. minutě jediná, poté co Marek Uram po křížné Berounově přihrávce zamířil přesně k tyči.

 

Těsné vedení Znojma slibovalo velké drama ve třetí dvacetiminutovce. Na rozdíl od předchozích utkání ale tentokrát Orli sehráli závěrečnou třetinu s přehledem, nepouštěli soupeře do větších šancí a střely, které přeci jen prošly na branku, pochytal jistý Kacetl. Maďarskému mistru pod vedením českého kouče Jana Neliby nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře, dva body si s sebou domů odváží znojemský tým.

 

Branky a nahrávky: 7. Pratt (Ladanyi, Sikorcin) - 14. Henry (Jarůšek, Fiala), 35. Uram (Beroun, Kulmala). Rozhodčí: Fajdiga, Kamsek – Gehsler, Hütter. Vyloučení:7:6. Využití: 1:1. Diváci: 3481. Střely na branku: 23:33. Průběh utkání: 1:0, 2:1.

Autor: 
admin
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře