Reklama
reklama

Znojmo veze z Maďarska důležité body

Orli splnili svůj cíl a maďarský Fehérvár opouštějí po těsné výhře se dvěma body. Domácí sice začali lépe, avšak Burke Henry našel na úvodní gól domácích rychlou odpověď a ve druhé třetině navíc vstřelil vítěznou branku Marek Uram. Ani hra bez gólmana v poslední minutě Ďáblům naději na bodový zisk již nepřinesla.

Ve velmi rychlém zápase s minimem přerušení se jako první dostali k šancím a nakonec také k brance domácí. Poté, co byli ve stejném čase vyloučeni hned dva znojemští hráči, využil dlouhou přesilovku pět na tři ranou do horního růžku kanadský obránce Harlan Pratt. Orli ale dokázali odpovědět stejnou mincí. Také v početní výhodě sice nejprve Fiala netrefil z dorážky odkrytou branku, o chvíli později už ale po Jarůškově nahrávce neminul Burke Henry a bylo vyrovnáno.

 

Znojmo bylo střelecky aktivnější, šance si ale tvořili domácí. Na začátku druhé třetiny vychytal Ondřej Kacetl v brance Orlů nejprve Erica Johanssona a po něm také Balázse Ladanyiho. S postupujícím časem začali hru stále více kontrolovat znojemští hráči a domácí branku zasypali množstvím střel. Ujala se v 35. minutě jediná, poté co Marek Uram po křížné Berounově přihrávce zamířil přesně k tyči.

 

Těsné vedení Znojma slibovalo velké drama ve třetí dvacetiminutovce. Na rozdíl od předchozích utkání ale tentokrát Orli sehráli závěrečnou třetinu s přehledem, nepouštěli soupeře do větších šancí a střely, které přeci jen prošly na branku, pochytal jistý Kacetl. Maďarskému mistru pod vedením českého kouče Jana Neliby nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře, dva body si s sebou domů odváží znojemský tým.

 

Branky a nahrávky: 7. Pratt (Ladanyi, Sikorcin) - 14. Henry (Jarůšek, Fiala), 35. Uram (Beroun, Kulmala). Rozhodčí: Fajdiga, Kamsek – Gehsler, Hütter. Vyloučení:7:6. Využití: 1:1. Diváci: 3481. Střely na branku: 23:33. Průběh utkání: 1:0, 2:1.

Autor: 
admin
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře