Reklama
reklama

Znojmo poprvé poznalo hořkost porážky

Orli stejně jako vloni podlehli v pátek 14.9. prvním domácím zápase Fehérváru. Už v šesté minutě ale otevřel skóre utkání Kyle Wharton. Hostům se podařilo do konce první dvacetiminutovky vyrovnat. Druhá část kopírovala první, domácí se opět dostali gólem Richarda Jarůška do vedení, ale Čerti znovu náskok smazali. O vítězi rozhodla poslední třetina, v níž Maďaři přidali tři branky, na které Jihomoravané nenašli řádnou odpověď. Skóre utkání se tedy zastavilo na číslech 3:5.

Úvod utkání vyšel domácím. V páté minutě při vyloučení Mihályho si až před branku sjel Kyle Wharton a přesnou střelou k bližší tyči překonal brankáře Bálizse. Další průběh první dvacetiminutovky poznamenala vyloučení. Orli šli ve 14. minutě do tří a nabídnutou šanci využil dorážkou do odkryté branky loňský nejlepší střelec EBEL István Sofron.

 

Domácí se za vyrovnaného stavu tlačili dopředu, Wharton trefil bombou od modré tyč, Stehlíka o pár minut později vychytal Bálizs. Vzápětí dostali šanci dvojnásobné přesilovky i domácí, Pucherově lajně se ale zápas nevyvedl a v přesilovkách příliš nebezpečná nebyla. O pár minut později už se fanoušci na stadionu radovali, když do prázdné branky doklepl po odrazu puku nekrytý Richard Jarůšek. V poslední minutě druhé části ale Balázs Ladanyi po skvělé souhře se Sofronem střelou z první překonal natahujícího se Kacetla a vyrovnal na 2:2.

 

Hosté vstoupili lépe i do závěru třetí části a slovenský bek Juraj Ďurčo potrestal další vyloučení Orlů dorážkou z bezprostřední blízkosti. Znojmo se snažilo vyrovnat, ale naráželo na organizovanou a obětavou obranu maďarského týmu. Při závěrečné hře bez brankáře vítězství Fehérváru pojistil do prázdné branky Balázs Ladanyi, brankám ale ještě nebyl konec. Deset vteřin před koncem snížil z hranice brankoviště Jan Lattner a Kacetl putoval zpět na střídačku, následné prohrané buly ale dalo šanci na pátý zásah do prázdné Arpádu Mihálymu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře