Reklama
reklama

Zloději, který prohledával auto, trčely z okénka jen nohy

Ne zrovna nenápadně si počínal dvaatřicetiletý muž z Brna, který se pokusil vyloupit auto zaparkované v centru města. Jednoduše k němu přistoupil a rozbil zadní okénko. Hluk a houkání alarmu uslyšeli hosté místní čajovny, kteří se ihned vyšli podívat ven. Naskytl se jim vskutku nevšední pohled. Zloděj byl do půli těla v autě a intenzivně hledal, co by si odnesl.

Za mřížemi skončil v těchto dnech dvaatřicetiletý muž z Brna. Prostředí vězeňské cely není pro muže neznámé, za krádeže různého charakteru byl totiž již třináctkrát trestán. Během března se v Brně věnoval vloupání do zaparkovaných aut a má patrně na svědomí šest případů. Při posledním vloupání ho ale majitel auta chytil.

 

Zloděj vlezl do auta do půli těla a intenzivně hledal, co by si odnesl. Všiml si ale lidí, které zburcoval alarm a dal se na útěk směrem k parku. "Rozhněvaný majitel na něj ale důrazně křikl, aby zastavil, což podezřelý kupodivu učinil a dobrovolně počkal na místě až do příjezdu policie," popsala případ mluvčí policie Andrea Straková. K ostatním případům vloupání policisté ještě zjišťují další skutečnosti a vyšetřují je.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře