Reklama
reklama

Zloděj zkusil vzít za kliku, měl štěstí, bylo odemčeno

Doposud neznámý pachatel zkoušel kliky kanceláří ve Znojmě, v jednom případě měl štěstí, bylo odemčeno. Odnesl si tak lup několik set korun.

Troufalý zloděj úřadoval na znojemském Masarykově náměstí. Zkoušel kliky kanceláří, jedny dveře nebyly zamčené. Vešel tedy dovnitř a z volně odložené kabelky ukradl peněženku, poté pohotově odešel. Majitelce tím způsobil škodu několik set korun.

 

„Případem se zabýváme a po pachateli pátráme. V souvislosti s tímto protiprávním jednáním upozorňujeme občany, aby si více hlídali svoje věci a co nejvíce se snažili zlodějům jejich činnost znesnadnit,“ upozorňuje policejní tisková mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře