Reklama
reklama

Zloděj vystřelil, odešel však s prázdnou

Doposud neznámý zloděj se schovával v herně v Blansku, kde se připravoval na krádež. Překvapeného jej ale vyrušila obsluha. Pachatel vystřelil, peníze ale nedostal.

Do čtvrt na pět ráno se zloděj schovával na záchodech blanenské herny. Poté vyšel maskovaný kuklou ven, ale na chodbě se potkal s obsluhou a zákazníkem. „Pachatel pod pohrůžkou útokem pistolí požadoval vydání finanční hotovosti,“ uvedla blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

 

Peníze však nedostal, a tak chtěl hernu opustit. Zákazník mu ale zabránil odejít, a tak lupič vystřelil ze zbraně. Ta byla pravděpodobně plynová, naštěstí při střelbě nebyl nikdo zraněn. Zloděj kromě poškození skleněných dveří, které rozbil při svém útěku z herny, žádnou jinou škodu nezpůsobil.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře