Reklama
reklama

Zloděj vykradl kůlnu za domkem. Majitele vzbudil alarm a lupiče vyfotil

Zloděj, který se vydal krást do kůlny za domkem v Lukovanech na Brněnsku podcenil alarm, který měl majitel v kůlně namontován. Na káře připravené věci, které chtěl ukradnout, musel nechat na místě a utekl. Majitel ho přitom vyfotografoval.

Krátce po půlnoci se vypravil do Lukovan zatím neznámý pachatel. Vytipoval si kůlnu za rodinným domkem čtyřiačtyřicetiletého majitele. Netušil, že v ní má majitel instalované bezpečnostní zařízení. Když se zloději podařilo po překonání zámků a poničení halogenového osvětlení dostat do objektu, spustil se alarm.

 

"Majitel domku vyrazil na kontrolu a nachytal zloděje i s lupem. Na káře měl připravenou k odvozu příklepovou vrtačku a další věci. Když majitel domu pohotově zloděje vyfotografoval, ten bez připravených věcí utekl," popsal případ mluvčí policie Bohumil Malášek. Škoda je nejméně deset tisíc korun.

 

 

Jakékoliv informace vedoucí ke zjištění pachatele, který je zachycen na přiložené fotografii, volejte na linku 158. Policie děkuje za spolupráci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře