Reklama
reklama

Zloděj vykradl kůlnu za domkem. Majitele vzbudil alarm a lupiče vyfotil

Zloděj, který se vydal krást do kůlny za domkem v Lukovanech na Brněnsku podcenil alarm, který měl majitel v kůlně namontován. Na káře připravené věci, které chtěl ukradnout, musel nechat na místě a utekl. Majitel ho přitom vyfotografoval.

Krátce po půlnoci se vypravil do Lukovan zatím neznámý pachatel. Vytipoval si kůlnu za rodinným domkem čtyřiačtyřicetiletého majitele. Netušil, že v ní má majitel instalované bezpečnostní zařízení. Když se zloději podařilo po překonání zámků a poničení halogenového osvětlení dostat do objektu, spustil se alarm.

 

"Majitel domku vyrazil na kontrolu a nachytal zloděje i s lupem. Na káře měl připravenou k odvozu příklepovou vrtačku a další věci. Když majitel domu pohotově zloděje vyfotografoval, ten bez připravených věcí utekl," popsal případ mluvčí policie Bohumil Malášek. Škoda je nejméně deset tisíc korun.

 

 

Jakékoliv informace vedoucí ke zjištění pachatele, který je zachycen na přiložené fotografii, volejte na linku 158. Policie děkuje za spolupráci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře