Reklama
reklama

Zloděj si z obchodu odnesl motorkářské oblečení za dvě stě tisíc korun

Na motorkářskou sezónu se v těchto dnech patřičně vybavil dosud neznámý zloděj. Za užití násilí se vloupal do prodejny s motorkářskými doplňky a oblečením v ulici Novolíšeňské v Brně a odnesl si věci za více než dvě stě tisíc korun.

Z obchodu odcizil helmy, rukavice, trička, kožené kombinézy, kalhoty, bundy i finanční hotovost pět tisíc z příruční pokladničky. "Poškozením okna a odcizením zboží tak zloděj způsobil škodu dvě stě padesát tisíc korun," dodala k případu mluvčí policie Andrea Straková.

 

Policisté zjišťují další skutečnosti případu a po pachateli, který si nyní může otevřít motorkářský obchod, intenzivně pátrají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře