Reklama
reklama

Zloděj našel pouze konzervy a špagety, ze vzteku založil požár

V chatě poblíž Želešic řádil jako smyslů zbavený doposud neznámý zloděj. Po prohledání všech místností se mu hodily pouze špagety, tři konzervy a káva. V rozčilení zapálil postel.

Do chaty osmapadesátileté majitelky se zloděj dostal násilím, když poničil okenici a jedno z oken. Následně si prohlédl všechny pokoje, ale hodily se mu pouze tři konzervy, špagety a jedno balení rozpustné kávy. Že nenašel, co hledal, ho nejspíš natolik vytočilo, že ze vzteku rozbil všechno keramické nádobí.

 

„Aby nebyl jeho řádění konec, založil úmyslně na jedné z postelí požár,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Oheň naštěstí zničil pouze postel, matrace a peřiny. I tak ale zloděj způsobil škodu za více než sto tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře