Reklama
reklama

Zloděj kradl v koupelně, odnesl si šperky a kabelky

Poměrně neobvyklou dobu si vybral zloděj v Moravanech na Brněnsku. Za bílého odpoledne se násilím dostal do domu, odkud odcizil šperky a kabelky za více než sto dvacet tisíc korun.

Doposud neznámý zloděj řádil v obci na Brněnsku. Na neoplocený pozemek rodinného domu se dostal snadno, poté ale musel použít násilí, aby se do domku dostal. Po rozbití balkonových dveří zamířil do koupelny, ze které odcizil šperkovnici se zlatými šperky. „Šperků si majitelka cení na nejméně sto tisíc korun,“ uvedl tiskový mluvčí brněnské policie Bohumil Malášek.

 

Ze sousedního pokoje pak lupič sebral, možná na pohodlný odnos, dvě luxusní kabelky. Celková škoda krádeže je více než sto dvacet tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře