Reklama
reklama

Zloděj brýlí a navigace se skrýval v křoví

Zaparkovaný Mercedes v ulici Mikulčické v Brně padl v těchto dnech do oka zloději. Pětadvacetiletý muž rozbil okénko u auta a z neznámých důvodů začal skákat po zadním skle a po kufru. Z auta pak ukradl dvoje brýle a navigaci.

„Při jeho akci ho ovšem spatřila náhodná svědkyně, která zalarmovala polici. Hlídka začala po mladíkovi pátrat a po chvíli ho objevila schovaného v nedalekém křoví. Uposlechl výzvy policistů, vylezl ven a ruce opřel o zeď,“ popsala zásah mluvčí policie Andrea Straková. Měl u sebe i batoh s ukradenými věcmi a k činu se následně také doznal.

 

Majitelce auta sice způsobil škodu krádeží věcí asi dvanáct tisíc korun, škoda na rozbitém autě se ovšem vyšplhala až na čtyřicet tisíc korun.

 

Mladík byl za majetkovou trestnou činnost odsouzen již v minulosti. Nyní je obviněn z krádeže a zřejmě ho nemine pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře