Reklama
reklama

Zlatník si šel ráno zaplavat. Zloděj mu vykrad auto i dílnu se šperky

Brněnským kriminalistům se v těchto dnech podařilo objasnit případ vloupání do auta a zlatnické dílny z listopadu loňského roku. Padesátiletého zloděje z Brna s bohatou trestní minulostí usvědčily daktyloskopické otisky, které po sobě na místě činu zanechal. Podezřelému muži hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Zlatnickou dílnu v Brně vykradl zloděj poměrně kuriózním způsobem. Dovnitř se vloupal pomocí klíčů, které našel v autě. I auto před tím vyloupil.
Majitel auta a dílny si byl ráno zaplavat v krytém bazénu v brněnských Kohoutovicích. „Když přišel na parkoviště, zjistil, že se mu do auta někdo vloupal. Zmizel chléb, toaletní papír a také právě náhradní klíče od zlatnické dílny,“ řekla mluvčí brněnské policie Anrea Straková.

 

 

 

Muž krádež nejdříve nechtěl hlásit policii. Po návrat domů ale zjistil, že zloděj navštívil i dílnu a ukradl šperky, stříbrné mince i drahé kameny za dvě stě tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře