Reklama
reklama

Zlatník si šel ráno zaplavat. Zloděj mu vykrad auto i dílnu se šperky

Brněnským kriminalistům se v těchto dnech podařilo objasnit případ vloupání do auta a zlatnické dílny z listopadu loňského roku. Padesátiletého zloděje z Brna s bohatou trestní minulostí usvědčily daktyloskopické otisky, které po sobě na místě činu zanechal. Podezřelému muži hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Zlatnickou dílnu v Brně vykradl zloděj poměrně kuriózním způsobem. Dovnitř se vloupal pomocí klíčů, které našel v autě. I auto před tím vyloupil.
Majitel auta a dílny si byl ráno zaplavat v krytém bazénu v brněnských Kohoutovicích. „Když přišel na parkoviště, zjistil, že se mu do auta někdo vloupal. Zmizel chléb, toaletní papír a také právě náhradní klíče od zlatnické dílny,“ řekla mluvčí brněnské policie Anrea Straková.

 

 

 

Muž krádež nejdříve nechtěl hlásit policii. Po návrat domů ale zjistil, že zloděj navštívil i dílnu a ukradl šperky, stříbrné mince i drahé kameny za dvě stě tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře