Reklama
reklama

Žena zapomněla na přepážce pošty peněženku. Zlodějka toho asi využila

Pravděpodobně z roztržitosti nechala ležet na poště svoji peněženku žena, která u pultu přepážky vyřizovala svoje záležitosti. Měla uvnitř peníze, různé osobní doklady a platební kartu. Když si vše uvědomila, ihned se vrátila, ale peněženku již nenašla. Policie se domnívá, že ji ukradla žena, kterou zachytily bezpečnostní kamery.

"Obracíme se na veřejnost se žádostí o spolupráci v souvislosti s protiprávním jednáním, ke kterému došlo první jarní den letošního roku v budově pošty v ulici Dr. Milady Horákové ve Znojmě. Neznámý pachatel nebo pachatelka zde odcizili peneženku černé barvy. Podle výpovědi poškozené a podle záznamu z kamerového systému k tomu mělo dojít ve čtvrtek 21. března po půl jedné hodině odpoledne," uvedla mluvčí policie Lenka Drahokoupilová. 

 

Okradená žena vyčíslila škodu na třináct set padesát korun. Policie žádá občany, kteří ženu na snímku z kamerového systému znají, nechť zatelefonují na linku 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře