Reklama
reklama

Žena za volantem řídit nesměla a navíc vezla pistoli a falešnou bankovku

Policisté zastavili v Brně řidičku, z běžné kontroly se náhle vyklubal nečekaný případ. Žena měla kromě zákazu řízení neobvyklý náklad v autě. Nechyběla plynová pistole ani falešná bankovka.

Nečekané výsledky zaskočily bystrcké policisty při provádění rutinní kontroly sedmadvacetileté šoférky ze sousedního státu. Mladá žena seděla za volantem i přes zákaz řízení, navíc ve svém Audi převážela překvapivý náklad. Mezi ním se nacházely kanystry s naftou, plynová pistole a dvacet devět kusů kovových odlitků.

 

„Později jsme zjistili, že jde o brzdové čelisti určené pro vagony. A věci do sebe začaly zapadat,“ uvedl tiskový mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb. Kriminalisté měli totiž hlášenou krádež v železničním depu. Domnívají se, že se tedy může jednat o odcizené předměty.

 

Dále našla policejní kontrola u ženy dvoutisícovou bankovku, po důkladném prohlédnutí zjistila, že je falešná. Cizinka bude muset policii hodně vysvětlovat.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Křik a rány ozývající se z královopolských ulic probudily v pátek kolem třetí hodiny ráno tamní obyvatele a obrátili se na linku 156.
12.08.2018 - 07:34
Komentáře