Reklama
reklama

Žena za volantem řídit nesměla a navíc vezla pistoli a falešnou bankovku

Policisté zastavili v Brně řidičku, z běžné kontroly se náhle vyklubal nečekaný případ. Žena měla kromě zákazu řízení neobvyklý náklad v autě. Nechyběla plynová pistole ani falešná bankovka.

Nečekané výsledky zaskočily bystrcké policisty při provádění rutinní kontroly sedmadvacetileté šoférky ze sousedního státu. Mladá žena seděla za volantem i přes zákaz řízení, navíc ve svém Audi převážela překvapivý náklad. Mezi ním se nacházely kanystry s naftou, plynová pistole a dvacet devět kusů kovových odlitků.

 

„Později jsme zjistili, že jde o brzdové čelisti určené pro vagony. A věci do sebe začaly zapadat,“ uvedl tiskový mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb. Kriminalisté měli totiž hlášenou krádež v železničním depu. Domnívají se, že se tedy může jednat o odcizené předměty.

 

Dále našla policejní kontrola u ženy dvoutisícovou bankovku, po důkladném prohlédnutí zjistila, že je falešná. Cizinka bude muset policii hodně vysvětlovat.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře