Reklama
reklama

Žena vylíčila strážníkům údajný brutální útok bývalého přítele

Silně otřesenou a poraněnou ženu měli v úterý 31.7. před půlnocí v péči brněnští strážníci. Všímavá Brňanka je na lince 156 upozornila, že zpovzdálí slyší zvuky připomínající rvačku. Do Komárova ihned vyjela nejbližší hlídka, která v Roháčkově ulici našla šokovanou sedmatřicetiletou ženu.

Strážníkům se ji podařilo alespoň částečně uklidnit, takže byla schopna popsat, co se jí údajně před několika okamžiky stalo. Poškozená se svěřila, že ji její bývalý přítel údajně dlouhodobě bije a neustále ji pronásleduje.

 

V úterý v noci se podle ženy vše nebezpečně vystupňovalo, když ji prý naložil do auta, odvážel pryč a vyhrožoval jí podřezáním a umlácením kladivem. Vyděšené ženě měl také hrozit, že její mrtvolu hodí do řeky. Pak ji prý začal bít pěstmi do hlavy, následně vytáhl nůž a rukojetí ji tloukl do zátylku. Ženě se podle jejích slov podařilo z auta utéct, agresor ji však doběhl, povalil na zem a kopal ji do celého těla. Za vlasy ji chtěl odtáhnout zpět do vozidla, zalekl se ale jejího volání o pomoc a ujel pryč.

 

Brňanka kulhala na jednu nohu, měla roztrhané oblečení a drobné krvácející zranění. Stěžovala si na bolesti hlavy, opakované pobídky strážníků k lékařskému ošetření však odmítala kvůli obavám, že by ji muž našel v nemocnici. Strážníci proto ženu i nadále uklidňovali, zjistili totožnost pětatřicetiletého podezřelého a vzhledem k závažným skutečnostem přivolali na místo republikovou policii.

 

Policistům všechny zjištěné informace předali a upozornili je na špatný zdravotní i psychický stav ženy. Hlídka PČR si záležitost převzala k dořešení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře