Reklama
reklama

Žena vylíčila strážníkům údajný brutální útok bývalého přítele

Silně otřesenou a poraněnou ženu měli v úterý 31.7. před půlnocí v péči brněnští strážníci. Všímavá Brňanka je na lince 156 upozornila, že zpovzdálí slyší zvuky připomínající rvačku. Do Komárova ihned vyjela nejbližší hlídka, která v Roháčkově ulici našla šokovanou sedmatřicetiletou ženu.

Strážníkům se ji podařilo alespoň částečně uklidnit, takže byla schopna popsat, co se jí údajně před několika okamžiky stalo. Poškozená se svěřila, že ji její bývalý přítel údajně dlouhodobě bije a neustále ji pronásleduje.

 

V úterý v noci se podle ženy vše nebezpečně vystupňovalo, když ji prý naložil do auta, odvážel pryč a vyhrožoval jí podřezáním a umlácením kladivem. Vyděšené ženě měl také hrozit, že její mrtvolu hodí do řeky. Pak ji prý začal bít pěstmi do hlavy, následně vytáhl nůž a rukojetí ji tloukl do zátylku. Ženě se podle jejích slov podařilo z auta utéct, agresor ji však doběhl, povalil na zem a kopal ji do celého těla. Za vlasy ji chtěl odtáhnout zpět do vozidla, zalekl se ale jejího volání o pomoc a ujel pryč.

 

Brňanka kulhala na jednu nohu, měla roztrhané oblečení a drobné krvácející zranění. Stěžovala si na bolesti hlavy, opakované pobídky strážníků k lékařskému ošetření však odmítala kvůli obavám, že by ji muž našel v nemocnici. Strážníci proto ženu i nadále uklidňovali, zjistili totožnost pětatřicetiletého podezřelého a vzhledem k závažným skutečnostem přivolali na místo republikovou policii.

 

Policistům všechny zjištěné informace předali a upozornili je na špatný zdravotní i psychický stav ženy. Hlídka PČR si záležitost převzala k dořešení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Komentáře