Reklama
reklama

Žena vyhrožovala sebevraždou a utekla, policisté ji včas našli

Těžké chvíle si v pondělí prožil jednadvacetiletý muž z Brna. Manželka mu předala dopis na rozloučenou a ztratila se. Policisté ji však naštěstí v pořádku vypátrali.

Po šesté hodině večer přišel zoufalý mladík na policii v ulici Příční, kde oznámil, že pohřešuje svoji ženu, která má sebevražedné sklony. Popsal, že odpoledne se byl pár podívat, jak pokračuje rekonstrukce jejich bytu. „Dvojice se ale nepohodla a hádka skončila tím, že žena manželovi předala list papíru a z místa odešla. Stálo tam, že všeho lituje a loučí se s ním,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Straková.

 

Muž ji však zastihl sedět na schodech a utěšoval ji, manželka ale vyčkala na vhodný okamžik a utekla. Její partner ji marně hledal po okolí, mladá žena se ale v minulosti léčila s depresemi a opakovaně vyhrožovala sebevraždou, a tak se manžel ze strachu obrátil na policii.

 

„Policisté ihned zahájili pátrání. Prověřili různá místa a lokalizovali ženin mobilní telefon. Následně zjistili, že by se měla pohybovat v prostoru ulic Charbulova, Masná a okolí řeky,“ dodala Straková. Ženu nakonec hlídka spatřila sedět na zastávce. Ta odmítla komunikovat a snažila se z místa utéct. Policisté jí v tom zabránili a bezpečně ji předali do péče lékařů. Díky starostlivosti manžela tak bylo možná zabráněno tragédii.                                     

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře