Reklama
reklama

Žena vyhrožovala sebevraždou a utekla, policisté ji včas našli

Těžké chvíle si v pondělí prožil jednadvacetiletý muž z Brna. Manželka mu předala dopis na rozloučenou a ztratila se. Policisté ji však naštěstí v pořádku vypátrali.

Po šesté hodině večer přišel zoufalý mladík na policii v ulici Příční, kde oznámil, že pohřešuje svoji ženu, která má sebevražedné sklony. Popsal, že odpoledne se byl pár podívat, jak pokračuje rekonstrukce jejich bytu. „Dvojice se ale nepohodla a hádka skončila tím, že žena manželovi předala list papíru a z místa odešla. Stálo tam, že všeho lituje a loučí se s ním,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Straková.

 

Muž ji však zastihl sedět na schodech a utěšoval ji, manželka ale vyčkala na vhodný okamžik a utekla. Její partner ji marně hledal po okolí, mladá žena se ale v minulosti léčila s depresemi a opakovaně vyhrožovala sebevraždou, a tak se manžel ze strachu obrátil na policii.

 

„Policisté ihned zahájili pátrání. Prověřili různá místa a lokalizovali ženin mobilní telefon. Následně zjistili, že by se měla pohybovat v prostoru ulic Charbulova, Masná a okolí řeky,“ dodala Straková. Ženu nakonec hlídka spatřila sedět na zastávce. Ta odmítla komunikovat a snažila se z místa utéct. Policisté jí v tom zabránili a bezpečně ji předali do péče lékařů. Díky starostlivosti manžela tak bylo možná zabráněno tragédii.                                     

Autor: 
redakce
Aktuálně
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Komentáře